Darmowa wysyłka powyżej 200zł! PREZENTY i DESIGN

724 54 54 24 kontakt@famfam.pl
Twój koszyk 0.00 PLN

FamFam - prezenty i design

Sklep FamFam powstał z potrzeby otaczania się pięknymi, oryginalnymi przedmiotami. Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu – FamFam jest miejscem dla Ciebie. Na pewno bez problemu znajdziesz w naszym sklepie prezent ślubny czy urodzinowy – a obdarowana osoba będzie zachwycona.

Ciągle się rozwijamy, a w naszej ofercie znajdują się tylko produkty znanych i cenionych na całym świecie marek, takich jak: Umbra, Kikkerland, PT, Wanted, Karlsson, Balvi czy Invotis. Liczba oferowanych przedmiotów stale rośnie, podobnie jak liczba stałych Klientów. Mamy nadzieję, że Ty również będziesz zadowolony/a z zakupów w naszym sklepie.

Opinie Klientów są dla nas bardzo ważne. Po otrzymaniu zamówienia zachęcamy do pozostawienia komentarza na stronie produktu – na pewno pomoże on innym kupującym lepiej zapoznać się z naszą ofertą.

Szczególnie zależy nam na tym, aby wizyta w sklepie FamFam była dla wszystkich odwiedzających czystą przyjemnością. Prosto i przejrzyście, bez zbędnych fajerwerków. Zakupy u nas zrobisz szybko, bez kolejek, nie wychodząc z domu - wystarczy kilka kliknięć. Chętnie przyjmiemy wszystkie uwagi odnośnie funkcjonowania sklepu – prosimy kierować je na adres mailowy: kontakt@famfam.pl.

Właścicielem sklepu jest firma LERO, założona w Częstochowie, wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczych 20.01.2012r. Firma jest płatnikiem VAT, zarejestrowana pod numerami NIP: 644-311-97-20, REGON: 242831162. Siedziba firmy: ul. Maurycego 10, 42-256 Olsztyn k. Częstochowy.